fbpx

Pracovně jsem se začal uplatňovat v revolučním roce 1989. Nastoupil jsem do národního podniku Hodonínské cihelny. Začal jsem "tak zvaně od píky". Jako mistr jsem měl na směně asi 15 lidí, kteří byly všichni starší a zkušenější než já. A s trochou nadsázky v ten moment odstartovala má manažerská kariéra.

Postupně jak se měnila společnost střídala se i právní forma bývalého národního podniku. A tak jsem postupně sbíral manažerské zkušenosti ve státním podniku a po privatizaci v podniku soukromém v akciové společnosti. Postupně jsem řídil jeden výrobní závod, posléze dva, tři a po 17 letech jsme se stal výkonným ředitelem společnosti KM Beta a.s. Po celou dobu jsem sbíral ukušenosti s vedením lidí na různých postech. Od dělnických profesí po výrobní či obchodní ředitele. Jak s oblibou říkám " učil jsem se od života ". 

 

Po celou svoji dosavadní kariéru pracuji s lidmi. Byl to jeden z důvodů proč jsem v roce 2013 začal studovat na VŠ psychologii. Studium jsem řádně dokončil a získal na lidi kolem sebe i pohled z druhé strany.

Po 10 letech na postu výkonného ředitele, jsem začal přemýšlet, jak ještě více zúročit své znalosti a zkušenosti. Ukončil jsem kariéru zaměstnance a vydal se na vlastní cestu. Přes krátkou zastávku v jedné svobodné firmě a vyzkoušení si práce vedoucího výstavby, jsem  zakotvil v pozici interi manažera.

Při své práci nyní pomáhám firmám malým a středním  s tím, s čím si neví rady. Pomáhám se zaváděním systémů řízení, který staví na číselných výsledcích. Při své práci nezapomínám na lidi, a na jejich potřeby. 

 

„I kdybys zlostí pukl, přesto budou lidé stále jednat stejně.“

Marcus Aurelius